PARTI ORIENTALISKT, 4 delar.

287355. PARTI ORIENTALISKT, 4 delar.

Skål, porslin, diameter 15,5 cm
Fat, porslin, diameter 22,5 cm
Buddha, gulmetall, höjd ca 10 cm
Stenarbete, höjd ca 14 cm.

Slitage. Skål samt fat med skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenarbete, höjd ca 14 cm.

Antal besök: 578