HYLLA, teak 1900-talets mitt.

HYLLA, teak 1900-talets mitt.
2873422. HYLLA, teak 1900-talets mitt.

höjd 161 cm, bredd 61 cm, djup 40 cm.

Bruksslitage, märke, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märke, repor.

Antal besök: 338