BYRÅ i mahogny, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.

287327. BYRÅ i mahogny, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Byrå med 3 lådor och grön stenskiva. Höjd85 cm bredd 82 cm djup 43 cm.

Bruksslitage
Ena sidan med skrapmärke och mindre avslag på en hörn, list saknas på ett hörn samt detalj i mässing löstsittande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage

Antal besök: 930