SÄNGBORD med marmorskiva.

SÄNGBORD med marmorskiva.
2872528. SÄNGBORD med marmorskiva.

Underdel i trä, skiva i marmor. En utdragbar låda, ett hyllplan. Höjd 71 cm, skivans mått 40 x 40 cm.

Bruksskick, trä med fläckar och slitage, Marmorskivan ligger lös på topp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 222