PALM STANDARD LAMPA.

PALM STANDARD LAMPA.
2872480. PALM STANDARD LAMPA.

En superb stor förgylld metall palm standard lampa, H. 160cm.

En del slitage på förgyllningen och tre grenar har lossnat.

Arbetsorder okänd.

Gör en kostnadsfri värdering!
2872480. PALM STANDARD LAMPA.

Arbetsorder okänd.

Antal besök: 384