TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 delar, 1900-talets mitt.

287248. TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 delar, 1900-talets mitt.

Stålrör med träribbor, gulmåla bord, höjd 65, diam 100 cm, samt rödmålade stolar med svikt, ett par och soffa.

Slitage, färgbortfall, erosion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 650