KAFFEKANNA, design Georg Jensen, 1900-2000-tal.
287215. KAFFEKANNA, design Georg Jensen, 1900-2000-tal.
Höjd 16 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16 cm.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 524