CLAES FOLCKER. Färglitografi, skärgårdsmiljö, 2/360, signerad.

287141. CLAES FOLCKER. Färglitografi, skärgårdsmiljö, 2/360, signerad.

Bildyta 52 x 72 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 72 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 690