JÖRGEN NASH. Abstrakt komposition.

2871335. JÖRGEN NASH. Abstrakt komposition.

Olja på papper, 21,5 x 26,5 cm. Signerad NASH.
Dedikation på baksida av konstnären.

Ej examinerad ur ram.

Jörgen Nash (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besök: 845