EN JUGENDSTIL REKTANGULÄR SMINKBORD SPEGEL.

2871183. EN JUGENDSTIL REKTANGULÄR SMINKBORD SPEGEL.

spegelplattan i en försilvrad ram med blommiga och figurala motiv, 27 cm x 39 cm.

Knocks, scuffs, repor, bubblande, märken och slitage i proportion till användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lawrences Wessex
Antal besök: 232