MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

287117. MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

4 stolar, rygghöjd 88 cm
Bord, höjd 74 cm, diameter 109 cm.
Skåp, höjd 180 cm, bredd 110 cm, djup 44 cm.

Bruksslitage.
Nycklar passar endast till nedre skåp.
Färgskiftning på den ena dörrens ytterram.
2 stolsitsar är helt knäckta.
Mycket fläckig klädsel.
Stolar med ställvis smutsig ryggbricka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar, rygghöjd 88 cm

Bruksslitage.
2 stolsitsar är helt knäckta.
Mycket fläckig klädsel.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 203