BUXBOM OCH ELFENBEN DUBBEL FLAGEOLET.

2870920. BUXBOM OCH ELFENBEN DUBBEL FLAGEOLET.

BUXBOM- och elfenbensmonterad dubbelflageolett stämplad Simpson, 260 Regent Street, Oxford Street, London, 1800-talets början.

46.5cm lång

Citerar ref. TSDLPSU8

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Vissa förluster, huvud/munstycke har bytts ut.

Gör en kostnadsfri värdering!

46.5cm lång

Citerar ref. TSDLPSU8

Antal besök: 587