BUXBOM- och elfenbensmonterad dubbelflageolett stämplad Simpson, 260 Regent Street, Oxford Street, London, 1800-talets början.
46.5cm lång
Citerar ref. TSDLPSU8
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Vissa förluster, huvud/munstycke har bytts ut.