TAKLAMPA, i gulmetall och kristall, 1900-talets andra hälft.

287091. TAKLAMPA, i gulmetall och kristall, 1900-talets andra hälft.

Taklampa i gulmetall och kristallprismor i sju våningar med 5 ljuspunkter.
Höjd 48 cm.
Diameter 43 cm.

El ej funktionstestad
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.
Diameter 43 cm.

El ej funktionstestad
Bruksslitage.

Antal besök: 903