ERIK TÖRNING. Figurkomposition, monotyp, signerad och daterad 1950.

287042. ERIK TÖRNING. Figurkomposition, monotyp, signerad och daterad 1950.

Bildyta 87 x 55 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 87 x 55 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 997