Tedosor, ett par, Meissen.
Porslinsföremål, 5st, Kina.
Temuggar med fat, 3st, tenn och porslin, SPM Walküre.
Bordsdekorationer, 2st, parianporslin.
Höjd ca 4-10cm.
Skador och lagningar.
Tedosor, ett par, Meissen.
Porslinsföremål, 5st, Kina.
Höjd ca 4-10cm.
Skador och lagningar.