PORSLINSFÖREMÅL, 12st, b.la. Meissen.

2870386. PORSLINSFÖREMÅL, 12st, b.la. Meissen.

Tedosor, ett par, Meissen.
Porslinsföremål, 5st, Kina.
Temuggar med fat, 3st, tenn och porslin, SPM Walküre.
Bordsdekorationer, 2st, parianporslin.
Höjd ca 4-10cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tedosor, ett par, Meissen.
Porslinsföremål, 5st, Kina.
Höjd ca 4-10cm.

Skador och lagningar.

Antal besök: 311