KAKELTAVLOR, 5 st, omkring 1900-talets mitt.

287017. KAKELTAVLOR, 5 st, omkring 1900-talets mitt.

ca 32,5 x 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 32,5 x 18 cm.

Slitage.

Antal besök: 881