GIOVANNI BATTISTA PIRANESI. Etsning, ur en bok, "Del Castello dell Acqva Givlia", 1700-tal.

287013. GIOVANNI BATTISTA PIRANESI. Etsning, ur en bok, "Del Castello dell Acqva Givlia", 1700-tal.

21 x 43 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.
Synliga missfärgningar och mittveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 43 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 094