HUGO ÖFVERSTRÖM. Olja på duk, signerad H. Öfverström.

287002. HUGO ÖFVERSTRÖM. Olja på duk, signerad H. Öfverström.

Hugo ÖFVERSTRÖM (1900-1973).
30x35 cm.

Visst slitage.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hugo ÖFVERSTRÖM (1900-1973).
30x35 cm.

Visst slitage.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 631