NALLEBJÖRN, Irland samt APA, möjligen Steiff, omkring 1900-takets mitt.

286999. NALLEBJÖRN, Irland samt APA, möjligen Steiff, omkring 1900-takets mitt.

Höjd ca. 51-56 cm.

Slitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 51-56 cm.

Slitage, mindre skador.

Antal besök: 728