GLAS, 7 st, Milan Vobruba, Gusum, signerade.

286979. GLAS, 7 st, Milan Vobruba, Gusum, signerade.

Etsad dekor.
Höjd ca. 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsad dekor.
Höjd ca. 9,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 631