FÅTÖLJ, grön sammet, 1930/40-tal.

2869693. FÅTÖLJ, grön sammet, 1930/40-tal.

Rygghöjd ca 100 cm.
Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 100 cm.
Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 600