LEKSAKSBILAR, 15 st, små, England, mestadels Lesney, 1900-tal.

286940. LEKSAKSBILAR, 15 st, små, England, mestadels Lesney, 1900-tal.

Några Mathbox samt 1 st Spot-on Triang.
Olika storlekar och modeller.

Bruksslitage, repor, färgbortfall, delar saknas, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika storlekar och modeller.

Antal besök: 1 603