SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors Expo, signerad.

286932. SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors Expo, signerad.

Diameter ca. 39,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 39,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 195