BOKSKÅP, med skjutbara glasdörrar, 1920-tal.

286922. BOKSKÅP, med skjutbara glasdörrar, 1920-tal.

Längd 200 cm
Djup 33 cm
Höjd 114 cm.

Bruksslitage, stötmärke, skadad lister höger nedre hörn
Mindre fanersläpp nedre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 200 cm
Djup 33 cm
Höjd 114 cm.

Mindre fanersläpp nedre hörn.

Antal besök: 2 456