GOLVLAMPA, plåt och krom, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

286907. GOLVLAMPA, plåt och krom, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

Cylinderformad skärm samt fotplatta i mörkt brun, lackerad plåt.
Höjd 111 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 111 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Antal besök: 1 502