OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad F. Urolli. Roma, 1800-tal.

286894. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad F. Urolli. Roma, 1800-tal.

Interiör med mor och barn. 41x30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 398