OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, stilleben, signerad S. Lund, daterad -43.

286889. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, stilleben, signerad S. Lund, daterad -43.

Målning även på baksidan "Fröken Lund". 36x44 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 285