FIGURIN, lergods, Taisto Kaasinen, Ekeby, signerad.

286882. FIGURIN, lergods, Taisto Kaasinen, Ekeby, signerad.

Älg, höjd ca. 24 cm.

Horn med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Älg, höjd ca. 24 cm.

Horn med lagning.

Antal besök: 2 486