SPEGEL med KONSOLBORD, nyrennäsans, 1800-talets slut.

28688. SPEGEL med KONSOLBORD, nyrennäsans, 1800-talets slut.

Valnöt. Svarvade ben och kolonner. Fasettslipat glas. Höjd 275 cm,.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 637