SIDEBOARD, massiv ek, 1900-tal.

286859. SIDEBOARD, massiv ek, 1900-tal.

Mörkbetsad ek, 4 dörrar med hyll- och lådinredning. Dörrar Höjd 84, längd 205, bredd 56 cm.

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 272