CHIFFONJE, jugend, 1910/20-tal.

286854. CHIFFONJE, jugend, 1910/20-tal.

26 lådor.
Längd 88, bredd 48, höjd 137 cm.

Åldersslitage. Någon torrspricka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 lådor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 418