ALBERTH SPETHMANN. Olja på duk, Porträtt av äldre man, signerad A Spethmann.

286837. ALBERTH SPETHMANN. Olja på duk, Porträtt av äldre man, signerad A Spethmann.

66 x 63 cm.

2 lagningar gjorda.
Repor och små färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 63 cm.

2 lagningar gjorda.
Repor och små färgbortfall.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 005