UTDRAGSSOFFA, 1900-tal.

UTDRAGSSOFFA, 1900-tal.
286831. UTDRAGSSOFFA, 1900-tal.

Längd 200 cm.

Slitage, skador, repor, märken, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 200 cm.

Antal besök: 611