BO-GÖRAN DAHLGREN. Olja på pannå, 2 stycken, signerade B-G Dahlgren.

286818. BO-GÖRAN DAHLGREN. Olja på pannå, 2 stycken, signerade B-G Dahlgren.

60 x 48 cm respektive 63,5 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 358