KONTORSMÖBEL, "Home Office", England, 1900-tal.

28680. KONTORSMÖBEL, "Home Office", England, 1900-tal.

Mahogny med mässingsbeslag. Hyllinredning. Längd 84 cm, bredd 54 cm, höjd 112 cm.

Mindre repor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor samt slitage.

Antal besök: 2 276