BOKHYLLA med lådor, mahognyfanér, 1900-tal.

286789. BOKHYLLA med lådor, mahognyfanér, 1900-tal.

Längd 112,5, bredd 36, höjd 100 cm.

Slitage, stötmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stötmärken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 676