FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal.

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal.
286785. FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal.

Bredd 64 cm
Höjd 77 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage. Ett bakben med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 64 cm
Höjd 77 cm.

Antal besök: 701