KARL AXEL PEHSON. Färglitografi, exotiskt motiv, signerad, numrerad 345/375 samt daterad -77.

286782. KARL AXEL PEHSON. Färglitografi, exotiskt motiv, signerad, numrerad 345/375 samt daterad -77.

Bildyta 29x39 cm.

Svagt gulnad vi passpartoukant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 29x39 cm.

Antal besök: 834