SPEGLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

286761. SPEGLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 51, bredd 36 cm.

Smärre slitage samt smärre förgyllningsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51, bredd 36 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 627