Susanne Hellström-Triumf, träsnitt, signerad och daterad.

2867516. Susanne Hellström-Triumf, träsnitt, signerad och daterad.

Ram: 52 x 42 cm
Bladmått: 27.5 x 24.5 cm.

Smärre slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: 52 x 42 cm
Bladmått: 27.5 x 24.5 cm.

Smärre slitage på ram.

Antal besök: 6 305