RING, 20K rödguld med pärla, 1897. Vikt 5,9 g.

286743. RING, 20K rödguld med pärla, 1897. Vikt 5,9 g.

Storlek 20. Pärla, diameter 7,5 mm.

Bruksslitage. Gravyr på insida av ring. Mindre skador på pärla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 903