HARALD WIBERG. Älgar, litografi, signerad och numrerad 87/200.

286695. HARALD WIBERG. Älgar, litografi, signerad och numrerad 87/200.

Bildyta 50 x 67 cm.

ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 67 cm.

ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 6 584