BORDSUR, Pendel. Tidigt 1900-tal.

2866613. BORDSUR, Pendel. Tidigt 1900-tal.

Totalhöjd: 29.5cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd: 29.5cm.

Bruksskick.

Antal besök: 620