W.A BOLIN. SKEDAR, SILVER, 1960-tal.

2866581. W.A BOLIN. SKEDAR, SILVER, 1960-tal.

2 st
Längd 18 cm
Vikt: 118gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st
Längd 18 cm
Vikt: 118gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 221