MÄRKLIN, Tågset, räls, lok, vagnar. 1960/70-tal.

2866116. MÄRKLIN, Tågset, räls, lok, vagnar. 1960/70-tal.

5 st lok.
7 vagnar.
Transformator.
Byggnader.
Räls mm.

Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st lok.
7 vagnar.
Transformator.
Byggnader.
Räls mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 846