UTDRAGSSOFFA, trä, vitmålad, 1900-talets första kvartal.

286609. UTDRAGSSOFFA, trä, vitmålad, 1900-talets första kvartal.

Rygghöjd 90 cm.
Längd 178 cm.
Djup 55 cm.

Hårt bruksslitage.
Behov av omklädnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 90 cm.
Längd 178 cm.
Djup 55 cm.

Hårt bruksslitage.
Behov av omklädnad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 699