ARMBANDSUR, dam, Certina, "Newport waterresistant". 1900-tal.

286604. ARMBANDSUR, dam, Certina, "Newport waterresistant". 1900-tal.

Läderarmband.
Urets diameter 2,5 cm.

Bruksslitage, armband med torkat läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läderarmband.
Urets diameter 2,5 cm.

Antal besök: 4 497