SCHATULL MED STENSKIVA, olika träslag, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

286599. SCHATULL MED STENSKIVA, olika träslag, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Höjd 75 cm.
Bredd 79 cm.
Djup 44 cm.
Inredning med 4 lådor och ett förvaringsfack.

Lätt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.
Bredd 79 cm.
Djup 44 cm.

Lätt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 591