SIDEBOARD, industrimodell, 1900-tal.

286565. SIDEBOARD, industrimodell, 1900-tal.

Underrede av metall, skiva av trä.
Längd 202 cm, bredd 50 cm, höjd 90 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost.

Antal besök: 762