VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, signerad R CHS SVERIGE.

286538. VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, signerad R CHS SVERIGE.

Gul/brun harpälsglasyr.
Höjd ca. 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul/brun harpälsglasyr.
Höjd ca. 5,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 003